עיצוב פנים מהווה עולם שלם בפניי עצמו – עולם שמאפשר לנו ליצור לעצמנו סביבה נעימה ומזמינה. בעולם הזה ניתן ליצור אינספור פריטים מחומרי גלם שונים, כאשר מתכת היא אחד מחומרי הגלם הפופולריים ביותר. אמנות במתכת מאפשרת לעצב ולייצר פריטים ייחודיים עבור חללים שונים – הן בנכסים פרטיים והן בנכסים ציבוריים ועסקיים. בחברת Kay Design מתמחים ביצירה של מגוון פריטי ריהוט ועיצוב ממתכת, תוך ביטוי של הפוטנציאל הגלום בחומר הגלם הזה.

קטלוג עיצוב מטבחים לבחירתכם

יצירת תנועה וצורה עם מתכת

למתכות יש מוניטין של חומר גלם נוקשה שלא מתאים בדיוק ליצירה של פריטים יומיים. אולם, ההיפך הוא הנכון; מתכות שונות, לרבות ברזל, הן גמישות במיוחד מבחינה עיצובית, וניתן ליצור מהן פריטים יפיפיים עם זרימה מופלאה.

באמצעות תכנון ועיצוב מקצועי של פריטי מתכת, תוכלו ליהנות מרהיטים ופריטים אחרים לעיצוב ביתכם וכל חלל אחר. העיצוב המוקפד של Kay Design הוא זה שמאפשר לנו להוציא את הפוטנציאל של מתכות שונות ולרכך את המראה הנוקשה שלהן בצורה ייחודית.

אמנות במתכת: יצירת עיצובים מופלאים לבית

מלבד פריטי ריהוט ופריטי עיצוב שמורכבים ממתכת בלבד, ניתן גם להזמין ולעצב מוצרים לעיצוב הבית שמורכבים משילובי מתכת שונים. מיזוג בין מתכת ובין זכוכית, וחיבור של מתכת עם עץ, מרככים את המראה של מתכות אף יותר, ומביאים ליצירת אמנות של ממש שניתן לעטר באמצעותה חללים שונים.

ריהוט ממתכת מתאים במיוחד למטבח ולסלון, וגם לחדר השינה – כל עוד הוא מעוצב ומורכב ביד מקצועית. כדי להעניק לחדרים שונים נופל עיצובי מיוחד, מומלץ לשלב בהם פריטי מתכת או פריטי מתכת בשילוב עץ/זכוכית.

עיצוב מותאם אישית עם Kay Design

ב- Kay Design שיתוף פעולה מקצועי הוא המפתח להצלחה; כל פרויקט אצלנו מתחיל בשולחן העיצוב, שעליו אנו משרטטים את החזון שלכם. לאחר שהעיצוב מוסכם עליכם, אנו ממשיכים לשלב הבא – ריתוך וערגול מתכות בבית המלאכה הייעודי שלנו.

בתום השלב הזה, הפריטים יוצאים מבית המלאכה שלנו היישר אל מצבעה מקצועית. הצביעה והליטושים האחרונים מאפשרים להשלים את המראה של כל פריט בצורה מופלאה, ולתת להם מראה מעוצב ומסוגנן.

שיתופי הפעולה הייחודיים האלו נולדו כתוצאה מרצון לספק פריטים ייחודיים לאנשים פרטיים, וכן בתי עסק שמעוניינים בפריטי ריהוט ועיצוב מעוצבים ועמידים במיוחד.

משנת 2005, אנו מספקים שירותי עיצוב, תכנון וייצור של פריטים ממתכת, זכוכית וגם עץ עבור מגוון לקוחות. בעבודה משותפת ותוך התייעצות מלאה עם לקוחותינו, אנו יוצרים אמנות במתכת וחומרי גלם אחרים לעיצוב מוקפד בקווים נקיים.

לאחר שהפריטים מוכנים, הם נשלחים היישר ללקוחותינו כדי להעניק להם שירות איכותי מתחילת כל פרויקט ועד סופו. בין שאתם מעוניינים בעיצוב קלאסי וכפרי או בעיצוב מודרני ואורבני – Kay Design נמצאים כאן עבורכם. יחדיו ניצור לכם פריטים מותאמים אישית שישרו בדיוק את האווירה שאתם רוצים, ויהפכו כל חלל לנעים ומזמין במיוחד. 

צרו קשר

כמו שסיפרנו לכם בתחילת המאמר, הקו שמנחה אותנו הוא להבין במדויק את רצונותיכם.

נשמח לתת לכם ייעוץ טלפוני.

למידע נוסף התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר.