מטבחים

המטבח הוא לב הבית, בו אנחנו נמצאים הכי הרבה פעמים מכל שאר חללי הבית. המשפחה אוכלת ומבשלים את האוכל, ואז קיימת חשיבה ייחודית לגבי עיצוב המטבח. כולנו יסכימו שמטבח הוא ליבו של הבית ולכן הנראות שלו תשפיע על שאר חללי הבית. מי מאיתנו לא היה רוצה בכך? לשם כך, מעצב מטבחים הוא הדרך להשגת היעד.

אז מיהו אותו מעצב? מעצב מטבחים אחראי לעיצובו של המטבח, על פי טעמכם האישי. ברגע שסגרתם מעצב, מהם הדגשים שאתם צריכים לשים לב שהמעצב יקפיד עליהם? עליו לבדוק שהעבודה במטבח נוחה, עליו להתאים את העיצוב שבני הבית מתחברים אליו. היתרון בלקיחת מעצב מטבחים הוא ההתאמה של המטבח מהפרט שנראה הכי שולי ועד לפרט הגדול ביותר.   

ספות עץ

קטלוג עיצוב מטבחים לבחירתכם

למה לנו להשקיע במטבח?

בדרך כלל, ברוב הבתים, המטבח הוא חלל פתוח הפונה אל הסלון ואף נמצא ליד דלת הכניסה.

כשמישהו מגיע לביתכם, הדבר הראשון שהוא יראה בפתיחת הדלת, זה המטבח. זה הרושם הראשוני של הבית. המטבח הוא חלק בלתי נפרד, המשפיע על עיצוב הבית.

בטוח שכולנו היו רוצים שכל אחד שנכנס מהדלת ורואה מטבח מעוצב, הוא מתרשם ומתלהב.

זו ההרגשה הכי טובה שיש, שאוהבים את עיצוב הבית שלך.

איזה סוג מטבח לבחור?

כיום, רוב המטבחים מעוצבים בצורה פתוחה או חצי פתוחה. לכן, הם משתלבים בעיצוב הבית.

למטבח פתוח מלבד ההשתלבות שלו בעיצוב, הוא גם מאפשר לבשל במקביל לשיחה עם האורחים או עם בני הבית, או אפילו צפייה בטלווויזיה תוך כדי ההכנות.

עיצוב מטבח שימושי – יצירת פתרונות אחסון

אחרי שהזמנתם מעצב והוא הבין את העדפות ואת העיצוב האישי שלכם, כעת צריך ליישם זאת. למשל: הכלים הרבים בכיור, שמגיעים לשלב שאין מקום לכל הכלים, זה הזמן להחליף לכיור גדול יותר. בנוסף, הכלים המונחים על השיש כי אין מקום לשים אותם בארונות, זה הזמן לדאוג למתלה כלים שיספיק לכל הכלים. תכנון נכון של המטבח, תוך שימת דגש על פתרון הבעיות, הם הדרך לעיצוב המושלם.

צרו עמנו קשר

בבית המלאכה של קאי דיזיין, אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, וכן עם משרדי עיצוב פנים ומשרדי אדריכלות מובילים.

מאז תחילת פעילותנו ב-2005 ועד היום, הקו שמנחה אותנו הוא לשבת יחד איתכם, הלקוחות ולהבין במדויק את רצונותיכם, עד שנקלע בול לטעמכם.

 

כששואלים כל אחד מזה בשבילו מטבח מפואר, כל אחד יגיד משהו בהתאם לטעמו האישי. עבור אדם אחד, מטבח מפואר אצלו זה מטבח כפרי. עבור השני, מטבח מפואר הינו מטבח עץ. עבור השלישי, מטבח מפואר הינו מטבח לבן ועוד.

 

אפשר לקרוא לו מטבח מפואר ואפשר לקרוא לו המטבח שלכם!

נשמח לתת לכם ייעוץ טלפוני ראשוני.

למידע נוסף התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר