עיצוב בסגנון דני

מה הופך את סגנון עיצוב זה למבוקש?

הוא שימושי, נוח, לא צועק, נקי. ובשנים האחרונות, הפך לפופולרי מאוד.

הרבה מאיתנו שמעו לא פעם על עיצוב סקנדינבי, שמכונה גם “סגנון הנורדי”. אך, לא באמת ידענו במה מדובר.

עיצוב סקנדינבי או בשם הנוסף – עיצוב נורדי, החל להתפתח בין שתי מלחמות העולם וזכה להכרה רק בתחילת שנות ה- 50, בתערוכה שהתקיימה בארה”ב ובקנדה, שהציגה עבודות מעצבים תחת שם זה. מאפייני התערוכה היו השימוש הפשוט, זמין, קווים נקיים. זהו עיצוב שהמאפיין שלו הוא בקווים פשוטים ונקיים, גוונים בהירים, עיצוב פונקציונאלי.  כנראה שזה מאפיין גם את התרבות הסקנדינבית: פשטות ופרקטיות.  

מקור הסגנון, הוא מסקנדינביה. אמנם, ישנם הבדלים סגנוניים בין הארצות שמאופיינות בעיצוב זה.

ישנו עיצוב דני, שהוא מאופיין בסגנון מסוגנן ומעודן יותר ואילו הסקנדינבי, גס וטבעי יותר.  וככל שעברו השנים, הסגנון התפשט למדינות רבות כמו: שוודיה, נורווגיה ופינלנד. עיצוב זה, הושפע ממזג האוויר הקר בסקנדינבי.

בבתים אשר סגנונם בעיצוב סקנדינבי, החלונות גדולים ושקופים, גווני הצבע הלבן שולטים ברהיטים.  

ספות עץ

קטלוג עיצוב מטבחים לבחירתכם

מה מאפיין עיצוב זה?

רקע וצבע

הרקע צריך להיות לבן, שהוא צבע נקי ופשוט. גווני הצבע, צריכים להיות אפורים, כחולים בהירין, שחורים ולבנים. כל הצבעים הקרים. השימוש בצבעים אלה, יעניקו לבית את האווירה המאופיינת בעיצוב זה.

כולנו יסכימו שהרצפה היא חלק בלתי נפרד בעיצוב הבית. בעיצוב זה, הטבע צריך גם להשתלב ולכן, הרצפה שתתאים, היא מעץ בהיר או בגוון של צבעים טבעיים. גווניים אלה, יגרמו לאווירה של הטבע.

בחירת ריהוט

לא נעמיס בפריטים ובריהוט. נשאיר את החלל אוורירי ונקי. מומלץ לשלב מרקמים שונים, וגוונים המאפיינים את העיצוב.

בנוסף, נשלב רהיטים פשוטים ומקוריים. הרהיטים צריכים להיות בצבעים נקיים ועדינים, שלא יבלטו לעין. ניתן לקחת כל רהיט ישן, לצבוע אותו בגווני הלבן והוא יהיה חלק מהעיצוב.

בחירת פריטים

כדי לגוון קצת את העיצוב ושלא יראה משעמם, נכניס קצת צבע באמצעות: כריות, מסגרות של תמונות, שטיחים, מרכזי שולחנות ועוד פריטים שיעלו לכם. חשוב שפריטים אלה, יכניסו קצת צבע נועז.

שמרו על קשר

אהבתם? מעוניינים להכניס את הסגנון הנורדי המדהים לביתכם? אין שום בעיה בכלל.  

כששואלים כל אחד מזה בשבילו מטבח מפואר, כל אחד יגיד משהו בהתאם לטעמו האישי.

נספר לכם שאצלנו, בבית המלאכה של קאי דיזיין, אנו עובדים עם לקוחות פרטיים, וכן עם משרדי עיצוב פנים ומשרדי אדריכלות מובילים.

מאז תחילת פעילותנו ב-2005 ועד היום, הקו שמנחה אותנו הוא לשבת יחד איתכם, הלקוחות ולהבין במדויק את רצונותיכם. נשב איתכם עד שנגיע בול לטעמכם.

 

 

אפשר לקרוא לו מטבח מפואר ואפשר לקרוא לו המטבח שלכם!

נשמח לתת לכם ייעוץ טלפוני ראשוני.

למידע נוסף התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר