מטבחים בעיצוב פורמייקה בהתאמה אישית

החלל שאנחנו שוהים בו הכי הרבה בבית, הוא המטבח, המכונה גם לב הבית. לכן, חשוב מאוד לעצב אותו בעיצוב ייחודי. ללא ספק, בעיצוב שלו, הוא הכרחי לכל בית. אחת הדרכים להגיע לעיצוב המיוחד, היא בחירת העיצוב הנכון עבורנו.

העיצוב הנכון, הוא מטבחי פורמייקה, שכן הם חלק מהעיצובים שיכולים להתאים לטעמנו האישי.

קטלוג עיצוב מטבחים לבחירתכם

ניתן להתאים את מידות המוצרים המוצגים בהתאם לדרישות הלקוח/ה

מה הם מטבחי פורמייקה?

הם מטבחים המתאימים לכל חלל בבית ולכל עיצוב. כלומר, מטבח זה מתאים לעיצוב הכי כפרי ועד לעיצוב הכי מודרני. המטבח הוא עמיד ומחיר יחסית נמוך. לכן, זה הופך אותו לאחת מהאפשרויות הכי פופולאריות בבחירת עיצוב המטבח.

מה מאפיין מטבחים אלה? פורמייקה היא מוצר המיועד לציפוי משטחים ולוחות לרוב. ממה היא עשויה? הפורמייקה עשויה מנייר אריזה, ספוג במלמין נוזלי. בנוסף, הצבעים שלה מוצקים. אין השתקפות של צבע כלשהו. זהו מטבח מבריק ובולט לעין.

 מטבחים אלה קלים לניקוי וניתן לראות אותם במגוון דגמים.

בחרנו במטבח פורמיקה, כיצד נעשה זאת?

צבע

תחילה, יש לבחור צבע שיהיה דומיננטי במטבח. אפשר כל צבע, לבן, שמנת, שחור, חום וכו’.

בנוסף, נקבל החלטה כיצד יראה המראה של הארונות והמדפים עם הצבע.

תבואו סגורים בהחלטתכם בעיצוב המטבח, כדי שיהיה לכם קל לבחור את העיצוב בחנות.

סינון עיצובים

נסתכל על כל העיצובים שבחרנו ונבחר מה בשבילנו חלקים במטבח בעדיפות ראשונה ומה בשבילנו הם חלקים לא הכרחי. כתוצאה מכך, נבוא לחנות ונדע על איזה מהחלקים נוותר ובאיזה מהחלקים לא נתפשר.

בחירת המטבח

ברגע שהגעתם לחנות, תתבלבלו מעט עם מגוון רחב של עיצובים ואפילו יהיו פריטים שלא הבחנתם בהם קודם. אנו ממליצים להישאר בעיצוב שבחרתם לעצמכם מבלי ללכת לאיבוד עם כל שאר הדגמים.  

ארונות פורמייקה במטבח

זהו מטבח עם ארונות שמכילים התקני אחסון. ניתן לעצב את הארונות שהם נפתחים מלמעלה ללמטה. ניתן לעצב ארונות עם פתיחה רגילה. ניתן לעצב עם ידית רחבה ועוד מגוון עיצובים על פי בחירתכם.

מגירות פורמייקה במטבח

בבחירת המגירות לעיצוב, אנו ממליצים לבחור אותן באותו העיצוב שבחרתם לארונות.

נסכם לכם, שבחירה בעיצוב מטבח, יתן לכם המון יתרונות וכמעט ללא חסרונות. זהו מטבח מאוד אופייני ופופלארי בהרבה בתים. תכננו לעצמכם את העיצוב שתמיד חלמתם. תבואו עם רעיונות לעיצוב ותיישמו אותם אצלנו, בקאי דיזיין. לאחר מכן, כל הנותר לכם הוא לחכות לעיצוב  שבחרתם.

שמרו על קשר

רוצים לדעת יותר?  השאירו לנו פניה באתר או צרו עמנו קשר טלפוני.

תכנים שעשויים לעניין אותך

ליצירת קשר ותיאום פגישה בבית המלאכה: