מעצב פנים

ברוכים הבאים לקאי דיזיין, בית מלאכה השוכן בלב שוק הפשפשים.

אנו מתמחים בתכנון, ייצור והתקנת ריהוט בעיצוב אישי, ועובדים מול לקוחות פרטיים וכן מעצבי פנים ומשרדי אדריכלות.

בקאי דיזיין נשמח ללוות אתכם בהגשמת החלום העיצובי, ולהזמין אתכם לשיחה מול מעצב או מעצבת פנים מטעמנו.

ספות עץ

עשוי לעניין אתכם:

עיצוב פנים, מה עושה מעצב פנים?

הבית הוא המקום בו אנחנו מוצאים מנוחה, מגדלים ילדים, מתגוננים מהקור. זהו המקום בו אנחנו מתעוררים ובו אנחנו הולכים לישון. בעקבות משבר הקורונה, הבית שלנו הפך למעשה גם למקום עבודה, גן ילדים, בית ספר. 

 

בשפה האנגלית ישנו הבדל בין המילה House למילה Home. אז מה הופך את ה”האוס” שלנו ל-“הום”. כאן נכנס תפקידם של מעצבי הפנים. 

 

מעצב פנים לוקח חללים פנימיים והופך אותם לפי צורך הלקוח לבטוחים, פראקטיים, נוחים ונעימים. על ידי קביעת דרישות החלל ובחירת פריטים חיוניים ודקורטיביים, כגון צבעים, תאורה וחומרים. 

 

מעצבי פנים חייבים להיות מסוגלים לצייר, לקרוא ולערוך שרטוטים. עליהם גם להיות מודעים לקודי בנייה, לתקנות הפיקוח ושיקולים אחרים, כגון תקני נגישות.

מהן הדרישות ממעצב פנים?

 • יכולות תקשורת מצוינות ולדעת לשאול את השאלות הנכונות לגבי מטרות ורצונות הלקוח.
 • הנדסת אנוש – עיצוב פנים נוגע גם בתנועה שלנו בחדר. הצורך לנוע ממקום למקום בנוחות, לשבת בנוחות. מיקום רהיטים, שקעים ומפסקים לתנועה זורמת ונוחה.
 • ידע בשרטוט של תכניות העיצוב הכוללות תכניות חשמל, והמנח של הרהיטים ותכנית הרצפה של הלקוח.
 • חומרים והשימוש בהם כולל התאמת התאורה של החדר לחומרים. למשל תאורה שתתאים לגימור מט או מבריק של משטח מסוים.
 • יציאת לוח זמנים יעיל, נוח ונכון הן ללקוח והן לספקים באופן שהעבודה תעשה ביעילות ובמהירות.
 • חישוב והצגת מחיר המתאימה לתכניות
 • הזמנת החומרים, התקנה והובלה וקשר מול הספקים וכן פיקוח.
 • ביקור בבית הלקוח לאחר סיום הפרויקט לצורך בדיקה שכל מה שהוזמן אכן נעשה והתאם לתכניות ובקשת הלקוח.

סביבת העבודה של מעצב הפנים

מעצב פנים עובד קרוב עם הלקוחות שלו, קבלנים, ארכיטקטים, מהנדסים אזרחיים, מהנדסי מכונות, מהנדסי בנייה, ספקים ופקחים. מעצב פנים קובע למה חלל ישמש. כיצד הוא יראה וירוהט. על מעצב הפנים לדעת את התכניות של הבניין/דירה/בית ועליו להיות מודע לחוקי בנייה והנדסה והמגבלות החלות על מבנה זה או אחר.

 

עיצוב פנים מוצג בתחילה על ידי שרטוט. אמנם ישנם לא מעט מעצבים שעובדים עדיין באופן ידני וציורי, אך כיום מקובל להציג שרטוטים שנעשו בתוכנות שרטוט שונות ואף הצגה של מצגת תלת-מימדית שתתן ללקוח מושג יותר ברור על התוכנית התוצאה שתתקבל בסוף הפרויקט.

עיצוב פנים - התמחויות ספציפיות

מעצבי פנים רבים מתמחים בתחומים ספציפיים אליהם יש להם יותר שזיקה וידע. החל מסוגי בניינים שונים כגון בתי ספר, בתי חולים, בתי מלון. עד לסוגי חדרים ספציפיים חדרי אמבט, מטבחים, חדרי ישיבות ומשרדים. ישנם מעצבים שמתמקדים בסגנון עיצובי אחד כגון נורדי, בוהו שיק, מודרני ועוד.

 • התמחות בתאגידים – עיצוב של חללים מקצועיים. ממשרדים קטנים לבנייני משרדים. ההתמקדות היא ביצירת חלל מעשי, יעיל ובטיחותי לעובדים והתמאת הצבעים והלוגו של החברה.
 • התמחות בתחום הבריאות – בריאות הנפש ובריאות הגוף. יצירת חלל שירגיש בטיחותי, נוח ויעיל. למשל צביעת הקירות בצבע מרגיע או בצבע שהשפעתו יכולה לעזור לפוקוס למשל בחדר ניתוח. 
 • מטבחים וחדרי אמבט – למעצבי פנים בתחום זה ישנו ידע בשרברבות, פתרונות חשמל זרימה, נוחות של פתיחה וסגירה של ארונות ותנועה בחללים שהפונקציה שלהם מאד ספציפית.

קאי דיזיין - עיצוב פנים מתחיל כאן.

אנחנו בקאי דיזיין בעלי ניסיון רב מאד בעבודות עץ וברזל. אנו פועלים משנת 2005, באספקת ריהוט וכן עיצוב בהתאמה אישית ובמגוון סגנונות. אנו מתמחים במסגרות ונגרות תוך ייצור אלמנטים ייחודיים ושמירה על גימור ועיבוד גבוהים ביותר. נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובכל אתגר עיצובי

 

צרו קשר

כמו שסיפרנו לכם בתחילת המאמר, הקו שמנחה אותנו הוא להבין במדויק את רצונותיכם.

נשמח לתת לכם ייעוץ טלפוני.

למידע נוסף התקשרו: 054-4631428 או השאירו פניה באתר.