עיצוב איתן כהן
צילום גידעון לווין

לכתבה ב-archhello

לכתבה ב-Xnet

המעצב איתן כהן בחר בנו לעשות את ביתו ביפו. בדירת קבלן חדשה וקטנה. הוא שאף לנצל כל פינה אפשרית. אנחנו ביצענו את כל עבודות המסגרות והנגרות בדירה. שכללו מטבח מאוד מיוחד ומאתגר.
חזית בלגית לכניסה לחדר השינה. גב מיטה שהוא ארון דו צדדי. חדר אמבטיה. ספריית ברזל ענקית לסלון. ועוד אינספור דברים עד הפרט הכי קטן.

בזמן שאחרים מחפשים פרטיות בכל מקום הם חיפשו להיחשף.

הלקוחות הם זוג,שחיפשו דירה בה החופש הוא בלי גבול, כיאה לחופש גם החומרים והעמדת ריהוט הבוטיק אשר בוצא בהזמנה אישית תאמו את הריעון הכללי של דירה שהיא למעשה סוויטה מפנקת בעלת תחכום וגאומטריה מעניינת,חוויה מלונאית אמיתית כל יום מחדש.

בדירת קבלן בת 78 מ״ר רכש הזוג דירה ״על הנייר״,בפרוייקט ביפו.

כבר משלב התיכנון הדיירים נכנסנו לפעולה ויצרנו מספר אלטרנטיבות לתכנון החלל, הלקוחות חיפשו פתיחות מרבית,כניסה מרובה של אור והרבה מקום לארח. מה שפטר בצורה אלגנטית המעצב באמצעות חוצץ מחלון בלגי ענק בעל שני פתחים.

על הקיר שחצץ בין הסלון לחדר השינה ויתרנו, עליו היה אמור להיות מותקן המטבח. גם אותו הזזנו לפינה אחרת של החלל הפתוח, כך שיצרנו מצב של חדר שינה פתוח למרחב המשותף הציבורי של המטבח והסלון,עם מיטה שמוקמה במרכז החלל כמעין אי שהוא גב מיטה בגמר צבע אפוקסי לבן ונקי. את חדר השינה סגרנו בעזרת מחיצת זכוכית עם חלוקות ברזל בגוון שחור, ואת המיטה הסתיר רהיט שמשמש כגב מיטה מרופד מצד המיטה, ואיחסון משמעותי מצידו השני. כל הבית בוצא על ידי קאי. שילוב מושלם של ריהוט עץ וברזל. הכל בוצא לפי הזמנה זהו עיצוב ישראלי במיטבו.

 
az_0001_Layer 6
az_0005_Layer 2
_DSC0299 copy
_DSC0283 copy
_DSC0272 copy
az_0003_Layer 4
az_0004_Layer 3
az_0002_Layer 5
_DSC0242 copy
_DSC0229 copy
az_0000_Layer 7
_DSC0186 copy
_DSC0162

ליצירת קשר ותיאום פגישה בבית המלאכה: